22 kwietnia 2022

Ważne informacje dla Uczestnika

PRZED PRZYJAZDEM NA ZJAZD:

I. Zwróć uwagę na maile, które powinny przyjść do Ciebie przed Zjazdem!

W środę 27 kwietnia 2022 do godz. 20:00 otrzymasz mailem na adres podany w rejestracji:

  • Link i kod potrzebny do zalogowania się do Internetowej Strefy Uczestnika. (Do Strefy logujesz się za pomocą swojego adresu email i otrzymanego kodu).

W czwartek 28 kwietnia 2022 do godz. 20:00 otrzymasz mailem na adres podany w rejestracji:

  • Zaproszenie z kodem QR pozwalającym na szybką rejestrację i odbiór identyfikatora, niezbędnego do poruszania się na terenie Zjazdu.

W razie potrzeby sprawdź SPAM. Jeżeli do czwartku rano mail nie dotarł, KONIECZNIE skontaktuj się z nami (Biurem Organizacyjnym).

W przypadku rejestracji firmowych, prosimy dopilnuj, aby przekazano nam Twój aktualnie używany adres email (nie będzie on używany w żadnych innych celach poza celami organizacyjnymi związanymi ze Zjazdem).

II. Sprawdź dane logowania do Internetowej Strefy Uczestnika

Internetowa Strefa Uczestnika to miejsce, w którym znajdziesz wszystkie materiały udostępniane w trakcie Zjazdu (nagrania, plakaty, certyfikat).

III. Ściągnij aplikację mobilną lub wydrukuj swoją wersję programu

Najbardziej aktualny program dostępny jest – w wersji interaktywnej w Aplikacji Mobilnej oraz w Internetowej Strefie Uczestnika (znajdziesz w nim nagrania) oraz – w wersji pdf, do druku, tu na stronie: https://zjazd.ptchp.org/program/.

Uwaga! W teczce uczestnika nie znajdziesz wydrukowanej wersji programu.

W TRAKCIE ZJAZDU – parę informacji organizacyjnych:

Parking

Wszystkie osoby, które nie są zakwaterowane w Airport Hotel Okęcie, prosimy o pozostawienie swoich samochodów na parkingach swoich hotelów lub o korzystanie z parkingu obok – znajdującego się przy hotelu Sangate Hotel Airport, ul. Komitetu Obrony Robotników 32 (350 m, 3 minuty piechotą). Parking jest dodatkowo płatny.

Godziny pracy recepcji Zjazdu, rejestracja obecności na miejscu

  • Czwartek, 5.05.2022: 7:30 – 20:00
  • Piątek, 6.05.2022: 8:00 – 19:00
  • Sobota, 7.05.2022: 8:30 – 20:00
  • Niedziela, 8.05.2022: 8:30 – 15:00

Realizacja płatności na miejscu

Płatność na miejscu możliwa jest jedynie kartami VISA i Mastercard lub gotówką.

Konkurs wiedzy – Omnibus Pulmonologiczny

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie z nagrodami. Wystarczy pojawić się na Zjeździe i odpowiedzieć na parę pytań testowych pojawiających się w Internetowej Strefie Uczestnika. Czytaj więcej….

Imprezy towarzyszące

W czwartek po Uroczystym Otwarciu Zjazdu zapraszamy na mini – koncert skrzypcowy Agnieszki Flis (Agnes Violin). Czytaj więcej o artystce…
Wstęp nie jest finansowany ze środków pozyskanych od firm członkowskich INFARMA ani SOWE.
Udział w koncercie wymaga wniesienia opłaty w kwocie 10 zł.

Catering w trakcie Zjazdu

Opłata zjazdowa obejmuje:

  • przerwy kawowe
  • lunch w formie bufetu w czwartek i piątek. W sobotę zapraszamy na sesję lunchową, więc lunch serwowany będzie w postaci lunch-boxów,
  • kolację w czwartek i sobotę.

PO ZJEŹDZIE – jak odebrać certyfikat:

Certyfikaty wydawane są jedynie w wersji elektronicznej i będą dostępne do pobrania z Internetowej Strefy Uczestnika po zakończeniu Zjazdu. Otrzymają je tylko uczestnicy obecni na Zjeździe.

Za udział w Konferencji zostanie przyznanych 29 punktów edukacyjnych doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów (Dz. U. z 2002 r. Nr 21, poz. 204, z późn. zm.)