11 czerwca 2019

Rejestracja

Rejestracja na Zjazd została zamknięta.

Opłaty i rodzaje uczestnictwa

Rodzaj uczestnictwa Opis
A:Uczestnik – członek PTChP Osoba będąca członkiem PTChP, posiadająca opłacone aktualne składki członkowskie.
B:Uczestnik – nie członek PTChP Inne osoby uprawnione do wystawiania recept lub prowadzące obrót produktami leczniczymi.
C:Student Studenci do 26 roku życia ostatnich lat medycyny z ważną legitymacja studencką. (Opłata obejmuje jedynie catering oferowany w trakcie przerw kawowych, nie obejmuje pełnego cateringu oferowanego w trakcie Zjazdu)

Podstawowa opłata rejestracyjna netto/brutto1 wynosi:


Rodzaj uczestnictwa
Zarejestrowana Płatność
do 31.03.2022 30.04.2022 do 31.03.2022 05.05.2022 na miejscu
A: Uczestnik – członek PTChP 2 813,01 zł / 1000 zł 894,31 zł / 1100 zł 975,61 zł / 1200 zł
B: Uczestnik- nie członek PTChP 894,31 zł / 1100 zł 975,61 zł / 1200 zł 1056,91 zł / 1300 zł
C: Student 203,25 zł / 250 zł 243,90 zł / 300 zł 243,90 zł / 300 zł

Legenda:
1 Opłata brutto zawiera VAT 23%
2 Honorowi Członkowie PTChP są zwolnieni z opłat. Członkowie PTChP – emeryci i renciści powyżej 65 roku życia płacą stałą opłatę 500 zł brutto za udział stacjonarny w każdym okresie rejestracyjnym. Prosimy o odpowiednią uwagę w formularzu rejestracyjnym lub o kontakt z Biurem Organizacyjnym.

Podstawowa opłata rejestracyjna – udział stacjonarny Uczestnika Zjazdu (A,B,C) obejmuje:

 • identyfikator,
 • dystrybuowane na miejscu materiały konferencyjne,
 • udział w sesjach naukowych,
 • wstęp na wystawę medyczną,
 • możliwośc skorzystania z pełnego cateringu przewidzianego programem Zjazdu (nie dotyczy studentów),
 • elektroniczny certyfikat uczestnictwa w Zjeździe,
 • dostęp do Platformy Cyfrowej obejmujący 30 dniowy dostęp do materiałów edukacyjnych – nagrań wszystkich aktywności naukowych (aktualnie nie przewiduje się transmisji live).

Opcje dodatkowo płatne

Pakiety z noclegiem
Przewidywana jest – do wyczerpania miejsc, możliwość zakupu pełnego pakietu uczestnictwa z noclegiem w Airport Hotel Okęcie****. Dopłata do pakietu z noclegiem obejmuje 3 noclegi w terminie 5-8 maja 2022 – zobacz cennik dopłat…

 1. Faktyczna rezerwacja miejsca w hotelu (podobnie jak miejsca na Zjeździe)  następuje dopiero po zarejestrowaniu odpowiedniej wpłaty.
 2. W przypadku rejestracji internetowych miejsce w hotelu jest wstępnie blokowane przez okres do 7 dni od momentu dokonania rejestracji pakietu z noclegiem. W tym okresie powinna nastąpić płatność adekwatna do wybranego pakietu. W razie braku płatności miejsca w hotelu są automatycznie zwalniane na rzecz innych rezerwacji. Jeżeli realizacja Zjazdu w sposób stacjonarny nie będzie możliwa, zwrot wpłaty lub nadpłaty nastąpi do 30 dni od opublikowania decyzji o zmianie formie realizacji konferencji. Czytaj więcej…
 3. Osoby z opłaconą podstawową opłatą rejestracyjną mogą do 7 dni od przesłania formularza rejestracyjnego przedłużyć okres wstępnej bezpłatnej blokady miejsca w hotelu (maksymalnie do 7 marca 2022) przez bezpośredni kontakt z  Biurem Organizacyjnym. Jeżeli bezpłatne przedłużenie rezerwacji będzie możliwe, potwierdzenie przedłużenia rezerwacji wysyłane będzie mailowo na adres podany w zgłoszeniu rejestracyjnym.
 4. Przez formularz rejestracyjny nie ma możliwości zakupu pakietu z miejscem w pokoju 2 osobowym – w sprzedaży są całe pokoje. W przypadku chęci rezerwacji wspólnego pokoju przez 2 znających się uczestników, prosimy o kontakt z Biurem OrganizacyjnymZmiana opcji zakwaterowania, rezygnacja z zakwaterowania lub udziału w Konferencji którejkolwiek osób wspólnie rezerwujących pokój powoduje zwolnienie całego pokoju lub konieczność wniesienia dopłaty do pełnego pokoju przez drugą z tych osób.

Wstęp na imprezy towarzyszące
W czwartek 5.05.2022 po Uroczystym Otwarciu Zjazdu zapraszamy na mini – koncert skrzypcowy Agnieszki Flis (Agnes Violin). Czytaj więcej o artystce…

W czwartek po Uroczystym Otwarciu Zjazdu zapraszamy na mini – koncert skrzypcowy Agnieszki Flis (Agnes Violin). Czytaj więcej o artystce…
Wstęp nie jest finansowany ze środków pozyskanych od firm członkowskich INFARMA ani SOWE.
Udział w koncercie wymaga wniesienia opłaty w kwocie 10 zł.

Zmiany rejestracji i rezerwacji, korekty faktur
W przypadkach: konieczności wystawienia i wysyłki duplikatu faktury lub korekty faktury (o ile nie jest ona związana z rezygnacją z uczestnictwa w Konferencji), zmian płatnika rezerwowanych usług albo danych osoby rejestrowanej dokonanych po zarejestrowaniu płatności, pobierana jest opłata manipulacyjna 50 zł brutto za każdy taki incydent.

Realizacja płatności

Opłatę należy wnieść dopiero po dokonaniu rejestracji na konferencję, przelewem na konto bankowe Biura Organizacyjnego:

Bank: mBank S.A.
Nr konta: 43 1140 2004 0000 3802 7906 7421
SWIFT CODE: BREXPLPWMUL
Tytuł wpłaty: należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz hasło: „37ZPTCHP”
Adres Biura Organizacyjnego – właściciela konta: AltaSoft AL Bojdak Spółka Jawna, ul. Pukowca 15, 40-847 Katowice, Polska

Warunki rezygnacji

Uwaga! Przedstawione warunki anulacji i zwrotu opłaty mają zastosowanie jedynie w przypadku zamówień obejmujących jeden pakiet uczestnika opłacany przez danego płatnika. W przypadku większych zamówień warunki anulacji ustalane są indywidualnie i zależą od wielkości zamówienia.

Ponieważ za wyjątkiem krótkiego okresu po dokonaniu wpłaty nie przewidujemy 100% zwrotów, prosimy o przemyślane dokonywanie płatności.

 1. Przedstawione warunki zwrotu opłaty dotyczą rejestracji indywidualnych zarówno rezygnacji z wszystkich zamówionych usług jak i zmiany pakietu z pakietu droższego (np. z noclegiem) na tańszy lub rezygnacji z którejś z zamówionych usług dodatkowych
 2. Warunki zwrotu opłaty w przypadku chęci skorzystania z rezerwacji zbiorowej, grantu objętego oddzielną rezerwacją lub zaproszenia firmy dokonującej rezerwacji zbiorowych są identyczne, jak w przypadku rezygnacji z konferencji. Prosimy zatem wszystkich uczestników z wniesiona opłatą, którzy ostatecznie będą korzystali z rezerwacji zbiorowej, grantu lub zaproszenia firmy i którzy będą chcieli z tego tytułu zwrócić się o zwrot wcześniej indywidualnie wniesionych opłat o jak najwcześniejsze zasygnalizowanie takiej sytuacji.
 3. Warunkiem zwrotu jest przesłanie w formie pisemnej (może być drogą elektroniczną) rezygnacji z udziału  lub wniosku o zwrot wniesionej indywidualnie opłaty do Biura Organizacyjnego. Decydująca jest data otrzymania rezygnacji lub wniosku:

Data otrzymania rezygnacji/wniosku Zwracana kwota
do 30 dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie, w przypadku rezygnacji zgłoszonej przed 01.04.2022 100% wartości usług, które mają zostać objęte zwrotem minus opłata manipulacyjna 50 zł brutto
do 31.03.2022 50% wartości usług, które mają zostać objęte zwrotem
po 31.03.2022 Opłata nie podlega zwrotowi

 1. Zwrot opłaty następuje bezpośrednio na konto bankowe, z którego została wysłana w terminie do 30 dni od otrzymania pisemnej rezygnacji. W przypadku firm zwrot dokonywany jest na konto zarejestrowane w Urzędzie Skarbowym. 
 2. W przypadku wniesienia opłaty rejestracyjnej i nieobecności Uczestnika na Konferencji opłata rejestracyjna nie jest zwracana, a materiały konferencyjne nie będą w jakiejkolwiek formie dostarczane przez Organizatora  lub Biuro Organizacyjne Uczestnikowi. Nieobecny Uczestnik nie ma też prawa do otrzymania certyfikatu uczestnictwa w Konferencji.

Zmiana formy organizacji Zjazdu 

Analizujemy na bieżąco aktualny stan prawny i wszelkie zalecenia związane z aktualna sytuacją epidemiologiczną. W razie braku możliwości realizacji Zjazdu w formie stacjonarnej, poinformujemy Państwa o tym fakcie  poprzez zamieszczenie odpowiedniej informacji na stronie głównej Zjazdu, a dodatkowo także e-mailem lub sms-em – o ile w zgłoszeniu rejestracyjnym zostały zamieszczone oraz poprawnie wprowadzone dane kontaktowe umożliwiające tą drogę przesłania informacji. W takiej sytuacji dokonujemy zwrotu nadpłaty wynikającej z różnicy w cenie pakietu albo całości wpłaty – w przypadku chęci rezygnacji z uczestnictwa.  Sprawdź jakie warunki powinny być spełnione aby otrzymać pełny zwrot wpłaty. Czytaj więcej…